Anasayfa Blog Yunus Emrem hakka yürüdü..

Yunus Emrem hakka yürüdü..

Ahmet Atmaca
38 Görüntüleme

Resimdeki arkadaşım Yunus Emre Morkoç ilk okuldayken en sevdiğim bir kaç arkadaşımdan bir tanesi idi yanlış hatırlamıyorsam 2 veya 3. Sınıfta evleri taşındı farklı okula yazıldı gittiği gün çok üzülmüştüm.. Aradan zaman geçse de birbirimizi unutmadık sosyal medya aracılığı ile her yıl doğum günlerimizi kutlardık ama birbirimizi görme fırsatımız doğru düzgün olmazdı nadiren düz lisenin önünden geçerken görürdüm selamlaşırdık o Polis oldu ben ise Güvenlik ne hikmettirki 20 küsur yıl sonra doğduğumuz yerde nur cemalini görme fırsatı buldum..

Son görüşmemizde rahatsızlığından bahsetti tedavinin iyi gittiğini Allahın izniyle yeneceğini söylemişti..
Bu fotoğraf karesinden bir sene geçti sosyal medya aracılığı ile konuşmaya devam ediyorduk ama son 3-4 ay kendisine ulaşamadım, 3 gün önce rüyamda gördüm beni görmek istiyordu ertesi gün tekrar aradım, mesaj attım yine ulaşamadım bu işte bir terslik olduğunu anlamıştım..

Bir kaç ortak arkadaş ve akrabalarına ulaştım Emremin son bir kaç aydır hastalıkla mücadele ettiğini öğrendim😥 bugün ziyaretine gittim, gördüğüm manzara karşısında çok üzüldüm konuşmaya çalıştım ama boğazım düğümlendi, fotoğrafını çekmedim inanıyorum o iman dolu Emre ayağa kalkacak sağlığına kavuşacak ve 1 sene önce çekildiğimiz bu fotoğrafın aynısını tekrardan çekileceğiz..

Rabbim Emrecan ve onun gibi rahatsızlığı olan bütün kullarına tez zamanda şifa versin.

Eşine, biricik kızına, ailesine ve sevenlerine bağışlasın..
Tüm dostlarımın; tanıyan, tanımayan herkesin bol bol duasına ihtiyacı var…

Ey Allah’ım! kalblerin tabîbi ve devası, vücutların şifâsı, gözlerin nûru ve ziyâsı olan Muhammed’e, âline ve ashâbına salât ve selâm eyle.. AMİN.

[blockquote author=”” link=”” target=”_blank”]İlkokul arkadaşım, sevdiğim-saydığım adam gibi adam olan Polis Memuru Yunus Emre Morkoç kardeşim bugün hakkın rahmetine kavuşmuştur..😥
Rabbim genç yaşta rahatsızlığı boyunca çektiği sıkıntıları, varsa günahlarına kefaret etsin. Peygamber efendimize komşu olmayı nasip etsin..
Geride kalan ailesine, dost ve akrabalarına sabır ve dayanma gücü versin.. Başımız sağolsun..
Cenazesi yarın ikindi namazına müteakip Kurtköy Merkez camiinden kaldırılacaktır…[/blockquote]

Siz de fikrinizi belirtin